Visi kartu siekime kurti klimatui neutralią Tauragę

Tauragėje birželio 13, 14, 16, 17 d. vyko Žaliasis piknikas su Silvestru Dikčiumi, į susitikimus Savanorystės, Kartų parke, poilsiavietėje prie Ančios užtvankos (Skaudvilėje), Jovarų vasaros estradoje keliavo mobili „Padėk“ stotelė.

Atvykę gyventojai galėjo ne tik diskutuoti apie tvaresnį gyvenimo būdą, pasitikrinti žinias protmūšyje, bet ir patys prisidėti prie pakartotinio naudojimo proceso. „Padėk“ erdvėje pratęsti savo drabužių istoriją, mainytis rūbais ir nemokamai pasiimti čia esančius drabužius.

Europoje drabužiai yra ketvirta didžiausią poveikį aplinkai turinti sritis, todėl sąmoningas vartojimas, pakartotinis drabužių panaudojimas prisideda prie klimato neutralumo kūrimo. Prieš įsigyjant naują daiktą ar drabužį turime pagalvoti, ar mes dažnai jį naudosime, ar jis nekaups dulkių mūsų spintoje?

Kiekvienas turime nepamiršti, kad yra aplinkai draugiškesnių būdų, kurie atnaujintų mūsų garderobą ar turimus daiktus, vienas iš  jų kelionė į „Padėk“ naudingų daiktų erdvę. Kviečiame visame regione atrasti „Padėk“ naudingų daiktų erdves,  tausoti gamtos išteklius ir mažinti atliekų susidarymą.

Daugiau informacijos: https://www.uabtratc.lt/naudingu-daiktu-erdve-padek/