Susitikimai su mokiniais įgauna pagreitį!

Gegužės mėnesį ne tik UAB TRATC darbuotojai vyko į ugdymo įstaigas, bet ir įmonė sulaukė svečių, didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėje.

Šaltinio progimnazijos mokiniai atvyko į DASA nešini nebenaudojamų, bet naudingų daiktų, kurių gyvavimo laikotarpį pratęsė „Padėk“ erdvėje. Mokiniai taip pat išsirinko ir į mokyklą iškeliavo su jiems patikusiomis knygomis ir žaislais.

Mes siekiame, kad mokiniai suprastų, kas yra atsakingas vartojimas ir susipažintų su kitais atliekų tvarkymo prioritetais“, – sako komunikacijos specialistė Irūnė Poškaitė.

Gegužės 22 dieną Aušros progimnazijoje buvo pristatytos UAB TRATC veiklos, mokiniams priminta apie pasikeitusią maisto atliekų rūšiavimo tvarką, tekstilės atliekų pakartotinį panaudojimą ir rūšiavimą. Susitikimo metu pasidalinta ateities planais, kurie lems patogesnį ir aplinkai draugiškesnį maisto atliekų surinkimą.

Diskutuoti yra įdomu, bet svarbu ir praktinės užduotys, todėl susitikimo metu mokiniai mainosi daiktais, atlieka testus arba rūšiuoja.  Šį mėnesį didesnis dėmesys atkreiptas į tekstilės atliekų susidarymo mažinimą, pakartotinį naudojimą ir rūšiavimą.

Birželio mėnesį planuojami susitikimai su Jurbarko, Šilalės ir Tauragės švietimo įstaigomis.