Jurbarko rajono savivaldybėje pradedamas konteinerių ženklinimas

Aplinkotvarkos bendrovė „Ecoservice“ informuoja, jog nuo vasario 5 dienos iki gegužės 1-osios Jurbarko rajono savivaldybėje specialiomis elektromagnetinėmis žymėmis bei lipdukais su identifikaciniu numeriu bus paženklinti visi mišrių komunalinių atliekų, o Jurbarko mieste – ir žaliųjų atliekų konteineriai. Konteinerių ženklinimas būtinas apskaitant konteinerių pakėlimų skaičių.

Individualūs mišrių atliekų konteineriai Jurbarko mieste ir rajone bus ženklinami darbo valandomis arba savaitgalį, gyventojų prašoma supratingumo ir bendradarbiavimo užtikrinant, jog bendrovės „Ecoservice“ darbuotojai galėtų prie jų prieiti. Konteinerius prašoma laikyti matomoje vietoje, kuo arčiau kelio ar prie įvažiavimo į kiemą, kad darbas vyktų kuo sklandžiau.

Konteinerio neradę prie įvažiavimo į kiemą ar prie gatvės, įmonės darbuotojai, vilkintys specialią aprangą, paskambins į duris su prašymu parodyti, kur konteineriai pastatyti.

Per tris mėnesius bus paženklinti daugiau kaip 9 tūkst. mišrių buitinių atliekų ir žaliųjų atliekų konteinerių, kuriais Jurbarko mieste ir rajone naudojasi daugiabučių ir  individualių namų gyventojai. Nepaženklinti konteineriai nuo gegužės pirmos dienos nebus aptarnaujami.

Bendrovės „Ecoservice“ inf.