Svarbi informacija Šilalės savivaldybės gyventojams dėl pakuočių atliekų konteinerių ženklinimo

Informuojame, kad UAB „Dunokai“ nuo 2024 m. sausio 2 d. ženklins visus Šilalės raj. gyventojų turimus popieriaus/plastiko/metalo bei stiklo pakuočių surinkimo konteinerius. Ant konteinerių priekio bus užklijuoti informaciniai lipdukai bei ant šono identifikaciniai numeriai. Konteinerių žymėjimas bus vykdomas iki 2024 m. kovo 10 d.

Prašome gyventojų artimiausią grafike nurodytą pakuočių surinkimo dieną išstumti prie gatvės abu konteinerius (ir popieriaus/plastiko/metalo, ir stiklo, nepriklausomai nuo to, ar konteineriai pilni, ar tušti) ir laikyti iki 18 val. Konteinerių ženklinimas bus vykdomas tą pačią dieną, kaip ir pakuočių atliekų išvežimas, tačiau nebūtinai tuo pačiu metu, todėl gyventojų prašoma neskubėti ir neįtraukti savo konteinerių į vidų, net kai šie bus ištuštinti.

Nesuženklinti konteineriai nuo 2024 m. balandžio mėnesio nebus aptarnaujami. Pažymime, kad už pakuočių atliekų konteinerių ištuštinimą mokėti nereikės, kaip ir iki šiol.

Pakuočių atliekų surinkimo grafikai skelbiami TRATC bei UAB „Dunokai“ interneto svetainėse: https://www.uabtratc.lt/    www.dunokai.lt

Kontaktinis asmuo: Vadybininkė Rita Bartkienė, tel. +370 671 90289, el. p. rita.bartkiene@dunokai.lt