Tekstilės atliekų surinkimo konteineriai jau Pagėgių savivaldybėje

 

2022 m. Atliekų prevencijos ir tvarkymo programos (85 proc.) ir Pagėgių savivaldybės biudžeto (15 proc.) lėšomis buvo įsigyti 15 vnt. 2,5 m3 talpos konteinerių tekstilės atliekoms surinkti. Konteinerių tiekėjas – UAB ,,Strefa“, sutarties vertė- 12.795,00 EUR be PVM, iš jų 10875,75 EUR apmokės Aplinkos projektų valdymo agentūra ir 1919,25 EUR – Pagėgių savivaldybė.

Įvykdyta viešojo pirkimo procedūra ir 2023 m. sausio mėnesį numatoma pasirašyti sutartį dėl tekstilės atliekų surinkimo ir transportavimo paslaugų teikimo Tauragės regione, tame tarpe ir Pagėgių savivaldybėje.

Prašome gyventojus tekstilę į konteinerį mesti tik supakuotą į maišus, nes konteineriai bus ištuštinami rankiniu būdu.

Į konteinerį galima mesti: drabužius, avalynę, patalynę, antklodes, užuolaidas, minkštus pliušinius žaislus, kt. panašias tekstilės atliekas.

Į konteinerį nemesti:  purvinos tekstilės, šlapios tekstilės, sauskelnių, cheminėmis medžiagomis užterštos tekstilės ir avalynės.

Netinkamos mesti į tekstilės konteinerį atliekos (kilimai, minkštų baldų dalys, vaikams skirtų automobilių kėdutės, automobilių sėdynės ir pan.) turi būti vežamos į didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę adresu: M. Jankaus 37, Pagėgiai. Daugiau informacijos www.uabtratc.lt

Konteineriai tekstilės atliekoms surinkti pastatyti Pagėgių savivaldybėje adresais: