Vykdoma atliekų išvežimo kontrolė

UAB TRATC informuoja – konteineriai, kuriuose išmestos netinkamai surūšiuotos atliekos, yra neaptarnaujami. Informacija apie neištuštinimo priežastį pateikiama įspėjamuoju ženklinimu, kuris nurodo, kur turi keliauti netinkamai išmestos atliekos.

Šiandien mišrių atliekų konteineryje fiksuojamos pakuočių atliekos. Kartono dėžės, plastikinės, metalinės, stiklo pakuotės turi keliauti į rūšiavimo konteinerius. Pavojingomis medžiagomis užterštos pakuotės, automobilių remonto atliekos vežamos į didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę. Žaliosios atliekos kompostuojamos, vežamos į žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę arba talpinamos į žaliųjų atliekų konteinerį.

Mišrių atliekų konteineryje negali būti išmestos popieriaus, plastiko, stiklo, pavojingosios, statybos ir griovimo, didelių gabaritų ar žaliosios atliekos. Ši taisyklė galioja ir kitų rūšių konteineriams. Informaciją apie atliekų rūšiavimą galite rasti www.uabtratc.lt skiltyje „Rūšiuok tinkamai“.

Kai individualiuose konteineriuose atliekos bus išrūšiuotos tinkamai, jie bus ištuštinti sekančią grafike nurodytą dieną. Sąmoningas atliekų rūšiavimas leidžia sumažinti susidariusių atliekų kiekį sąvartyne ir padidinti perdirbtų atliekų kiekius.

Atliekų turėtojai, kurie neturi rūšiavimo konteinerių, gali kreiptis į UAB „Dunokai“ dėl nemokamų rūšiavimo atliekų konteinerių komplektų.

Kontaktai: Tel. +37067190289